Favora

Puhtalt Sinule

Favoras oled alati oodatud! Astu läbi ja tangi soodsalt!

Kaubamärgi ajalugu


Tänaseks on FAVORA kaubamärk olnud kasutusel juba üle 17 aasta. Esmakordselt registreeriti AS Favora Tartu Linnavalitsuse Ettevõtluse osakonnas 26.oktoobril 1990.a Märkimist väärib fakt, et Arno Kalbergi poolt väljapakutud Favora logo on säilitanud oma algse kuju ilma muudatusteta tänaseni.

Alates 1990 aastast on Favora kaubamärki kandvad firmad arendanud erinevaid äritegevusi (autoteenindus, kaubandus, toitlustamine, keeleõpe, autoostureiside korraldamine, transport, autode müük ja rent, õlide ja vedelkütuse jae- ning hulgimüük).

Augustist 2005 omab Favora kaubamärki AS Johnny, kes on tegutsenud Favora kaubamärgi all alates aastast 1998. Tänaseks päevaks on põhitegevuseks saanud autokütuse jae- ja väikehulgimüük ehk Favora tanklaketi opereerimine. On saavutatud vajalik stabiilsus, reorganiseeritud põhjalikult kütuse müügi protsesse, täiendatud nii meeskonda kui ka tanklate ketti.

Favora tanklaid iseloomustab soodne hind, sõbralik klienditeenindus, kvaliteetne kütus ja rahulolev ning rõõmsameelne klient.

Tangi ja osta soodsalt!


.

Viimati muudetud: 07.07.2017

Saldo kontroll

Kasutajanimi:

Salasõna: